Po ilgosios pertraukos spurtavę „Gargždai“ pranoko „Vytį“

2021-10-28 20:28
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

„Gargždai“ (6-1) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 78:66 (21:17, 20:23, 20:13, 17:13) nugalėjo Šakių „Vytį“ (5-2) ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Gargždų komandai Mantas Ruikis per 24 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 8/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

19
27
100%
8/8
57%
4/7

Trečiojo kėlinio viduryje dar pirmavo „Vytis“ (53:50), bet tuomet „Gargždai“ spurtavo 19:2 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (69:55).

Galiausiai E. Kubiliaus auklėtiniai dviženklį pranašumą išsaugojo iki mačo pabaigos.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 16 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (4/7 dvit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 27 naud.), Simas Galdikas 17 (8/13 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Mindaugas Stašys 10 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Marius Runkauskas 9 (2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Arvydas Kačinas 8 (2/9 dvit., 8 atk. kam.), Jonas Dumašius 7 (1/7 dvit.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (2/5 trit., 10 atk. kam.), Augustinas Mikštas 14 (5/5 baud., 7 atk. kam.), Paulius Semaška 10, Šarūnas Vingelis 7.