„Telšiai“ namuose sutriuškino Kretingos krepšininkus

2021-10-21 19:44
Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Trečiąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Telšiai“ (3-2), kurie namie 91:60 (27:21, 24:18, 23:6, 17:15) sutriuškino „Kretingą“ (1-4).

9
16
5
100%
2/2

Antrojo kėlinio viduryje „Telšiai“ buvo įgiję 15 taškų pranašumą (45:30), o trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 14:4 ir susikrovė 22 taškų persvarą (65:43).

Telšiškiai ir toliau didino savo pranašumą, o rekordinė persvara buvo 36 taškai (87:51).

Telšių komandai Edgaras Stanionis pelnė 15 taškų, Vilnius Pocius ir Mantvydas Žukauskas pridėjo po 13 taškų, Mindaugas Norkus įmetė 12 taškų.

Kretingos ekipos gretose efektyvumu išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 8 taškai (3/4 dvit., 2/2 baudų), 9 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 15 (4/12 dvit., 5 atk. kam.), Vilius Pocius (4/5 dvit.), Mantvydas Žukauskas (6/9 dvit., 0/5 trit.) po 13, Mindaugas Norkus 12 (6/7 dvit.), Deividas Rasys (5 rez. perd.), Laurynas Kaveckis (2/5 trit.) po 9, Ovidijus Kaminskis 7 (5 atk. kam.).

„Kretinga“: Haroldas Saprykinas (3/10 dvit.) ir Eimantas Žilius (5/8 dvit., 10 atk. kam.) po 11, Domininkas Matutis 10 (2/4 trit.), Rokas Šimkevičius 9 (2/2 trit.), Rytis Zabita 8 (9 atk. kam.).