Virginijus Šeškus: „Finale laukiu tik kovos“

2021-04-01 21:34

Virginijus Šeškus su Jonavos „CBet“ NKL – VIKINGLOTTO pusfinalyje 79:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir užtikrintai pasiekė finalą.

Fotogalerija

„Gynyboje gali sugalvoti ką nori, bet viskas priklauso nuo žaidėjų, nuo užsivedimo ir kovos, – po mačo svetainei „nklyga.lt“ sakė V. Šeškus. – Tu gali dėti pusės metro žingsnį, gali ir nedėti. Mes kažkiek buvome išgvildenę varžovų derinius, tik vienas buvo blogas momentas.“

Po dviejų kėlinių finalo ketverto šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau trečiąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 9 taškais ir intriga atgijo.

Visgi lemiamą kėlinį „CBet“ pradėjo atkarpa 12:0 ir išsprendė reikalus rungtynėse.

„Mes prieš trečiąjį kėlinį kalbėjome, kad reikėjo pradėti truputį kitokiu sąstatu. Improvizavau, galbūt tai lėmė (jog varžovai prisivijo). Visas rungtynes išlaikyti tą lygį yra labai sunku. Pamatėme, kad tas 17 taškų visai nieko nėra.

Vyrai savyje rado jėgų, susistatėme žaidimą ir laimėjome. Galvoju, kad šiandien varžovams leidome įmesti nedaug taškų. Marijampolė buvo ta komanda, kuri mažiausiai praleisdavo taškų, taip pat ir įmesdavo nemažai. Dar galiu pasakyti, jog visi laukė, kad laimėtume, mes tikrai buvome favoritai. Marijampolė galbūt mums yra šiek tiek patogesnė komanda, „Vytis“ yra ne toks patogus. Mes tai išnaudojome“, – sakė V. Šeškus.

Šeštadienį 19.30 val. „CBet“ finale susitiks su „Telšių“ krepšininkais.

„Laukiu tik kovos. Jų niekas neslegia. Jie jau šiandien padarė kažką tokio. Pagal visus ekspertus turėjo laimėti „Vytis“. Manau, kad jiems išėjimas į finalą duos pasitikėjimo. Žemaitukai kelis metus žaidžia kartu, tas susižaidimas yra labai svarbu“, – pažymėjo „CBet“ treneris.