L. Lekavičiaus vedama „Šilutė“ atstatė lygybę serijoje su „CBet“

2021-03-13 21:34
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Linas Lekavičius sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo vedama „Šilutė“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą.

31
34
67%
10/15
3

Namuose žaidę Kestučio Mačijausko auklėtiniai po dramatiškos kovos 88:85 (26:22, 20:18, 20:21, 22:24) palaužė Jonavos „CBet“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas yra lygus – 1-1. Trečiosios serijos rungtynės Jonavoje įvyks antradienį 18 valandą.

Kahlilo Thomaso vedamas „CBet“ 37-ąją minutę po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (80:79), o likus mažiau nei dviem minutėms Tomo Delininkaičio tritaškis svečiams suteikė 4 taškų persvarą – 85:81.

Vis dėlto tuoj pat T. Delininkaitis buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo – 84:85. Negana to, Jonavos krepšininkams užpulti nepavyko, o L. Lekavičius dvitaškiu vėl išvedė šilutiškius į priekį – 86:85.

„CBet“ turėjo šansą išsigelbėti, tačiau tiek Dariaus Tarvydo, tiek Liamo O'Reilly tolimi metimai tikslo nepasiekė.

Nuo dvikovos pradžios iniciatyva priklausė šilutiškiams, o 26-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų (59:47), tačiau svečiai kelti baltos vėliavos nesiruošė.

Nugalėtojams L. Lekavičius per 36 minutes įmetė 31 tašką (10/15 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Šilutė“ šiose rungtynėse vertėsi 7 žaidėjų rotacija.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 31 (10/15 dvit., 34 naud. bal.), Valdas Vasylius 19 (7/21 met., 13 atk. kam., 11 išpr. praž., 21 naud. bal.), Ernestas Sederevičius 12 (9 atk. kam.), Herkus Kumpys 11.

„CBet“: Kahlilas Thomasas 22 (10/12 dvit., 26 naud. bal.), Darius Tarvydas (0/6 trit., 11 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Tomas Delininkaitis po 14.