Šturmą atlaikiusi „Sūduva-Mantinga“ iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui

2021-01-30 17:56
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-6) pratęsė pergalingą seriją NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

25
26
57%
4/7
67%
4/6

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 83:73 (20:13, 19:18, 22:26, 22:16) pranoko Vilkaviškio „Perlą“ (10-12) ir įsirašė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai sėkmingą atkarpą sužaidė jau pirmajame kėlinyje. Justas Nausėdas realizavo baudas bei smeigė tritaškį, Jonas Zakas įkrovė iš viršaus, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 9:0 ir įgijo 7 taškų persvarą – 18:11.

Antrajame ketvirtyje Edvinas Jezukevičius surinko 4 taškus paeiliui, Jonas Zakas pridėjo dvitaškį bei tritaškį ir marijampoliečių pranašumas tapo dviženklis – 29:16.

Vis tik „Sūduva-Mantinga“ turėtą pranašumą išbarstė antroje mačo dalyje. Mantas Šerkšnas realizavo baudas ir atseikėjo tritaškį, Edgaras Stanionis taip pat pataikė tolimą metimą ir „Perlo“ deficitas sumenko iki 4 taškų – 57:61.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Julius Liesis bei Povilas Gaidys pataikė po dvitaškį ir rezultatas tapo lygus – 61:61.

Vis dėlto J. Zakas surinko 5 taškus paeiliui, Rokas Stankevičius pelnė taškus su pražanga ir įpusėjus ketvirčiui „Sūduva-Mantinga“ atstatė saugų pranašumą – 72:64. Vilkaviškio ekipa atsako į tokią marijampoliečių atkarpą nebesurengė ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs J. Zakas per 26 minutes surinko 25 taškus (4/6 dvit., 4/7 trit., 5/7 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas bei 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs J. Nausėdas prie pergalės pridėjo 19 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 21 naudingumo balą.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 25 (4/6 dvit., 4/7 trit.), Justas Nausėdas 19 (4/6 dvit.), Šarūnas Beniušis 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam.).

„Perlas“: Edgaras Stanionis 24 (3/8 dvit., 5/6 trit.), Povilas Gaidys 12 (2/4 dvit., 1/4 trit., 16 atk. kam.), Martynas Linkevičius 11 (3/7 dvit., 0/5 trit.), Mantas Šerkšnas 10 (1/4 dvit., 2/5 trit.).