Visas rungtynes dominavę „Kuršiai“ patiesė nukraujavusią „Šilutę“

Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (9-8).

23
62%
8/13
9

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 87:62 (22:16, 20:11, 20:11, 25:24) susitvarkė su „Šilutės“ (13-8) krepšininkais.

„Šilutė“ šioje dvikovoje vertėsi 9 krepšininkų rotacija. Komandai negalėjo padėti Laurynas Stonkus, Ernestas Sederevičius, Vytautas Jakubaitis ir Gabrielis Kingas.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje surengė atkarpą 13:2 ir po Tauranto Tamošiūno prasiveržimo persvara išaugo iki 19 taškų (39:20).

Trečiajame kėlinyje šilutiškiams pavyko sumažinti deficitą iki 12 taškų (38:50), tačiau V. Buzo auklėtiniai užbaigė ketvirtį pelnydami 12 taškų be atsako ir įgijo 24 taškų pranašumą, kurio „Šilutės“ krepšininkai panaikinti nesugebėjo (62:38).

Nugalėtojus į pergalę vedė Mantvydas Žukauskas, kuris per 27 minutes surinko 17 taškų (8/13 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas 17 (8/13 dvit., 9 atk. kam.), Chase'as Harleris 14 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Laurynas Lučinskas (8 atk. kam.) ir Taurantas Tamošiūnas po 10.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (5/9 dvit., 7 atk. kam., 7 išpr. praž., 24 naud. bal.), Herkus Kumpys 15, Linas Lekavičius 11 (4 kl.).