„Ežerūnas-Atletas“ neturėjo vargo su „Ereliais“

2021-01-09 17:51
Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ (5-12) grįžo į pergalių kelią NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

18
28
57%
8/14
2

Remigijaus Bardausko kariauna savo aikštėje 87:65 (25:18, 19:17, 24:13, 19:17) neturėjo vargo su Mažeikių „Ereliais“ (5-16).

Šeimininkai iki pertraukos susikrovė apčiuopiamą pranašumą (44:35), o trečiajame kėlinyje išsprendė rungtynių likimą, kurį pradėjo atkarpa 21:5 – 65:40.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ignas Juškevičius per 26 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/14 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 28 naudingumo balus.

„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 18 (5/8 dvit., 8/14 baud., 8 atk. kam., 11 išpr. praž., 28 naud. bal.), Airidas Giedraitis 13, Modestas Žaunieriūnas ir Laurynas Samėnas (2/10 trit., 7 rez. perd.) po 12.

„Ereliai“: Danielis Baslykas 15 (10/13 baud., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Edgaras Preibys 14, Dominykas Bučas (8 atk. kam.) ir Augustinas Venckus po 11.