„Erelių“ pasipriešinimą atlaikiusi „Šilutė“ išsivežė pergalę iš Mažeikių

2021-01-07 19:36

Devintąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Šilutės“ (9-6) krepšininkai.

21
20
60%
3/5
75%
6/8

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 88:73 (23:18, 20:17, 23:22, 22:16) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (5-15).

Rungtynės prasidėjo komandoms žengiant koja kojon (18:18), tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 5:0 ir po Mindaugo Stašio tolimo šūvio įgijo 5 taškų persvarą (23:18).

„Ereliams“ pirmaujant 35:34, antrojo ketvirčio pabaigoje K. Mačijausko auklėtiniai surengė dar vieną atkarpą 9:0 ir po Lino Lekavičiaus dvitaškio nutolo per 8 taškus (43:35).

Po ilgosios pertraukos ir Ernesto Naruševičiaus dvitaškio šeimininkams pavyko priartėti iki minimumo (55:56), tačiau vėl sėkmingesnę kėlinio pabaigą sužaidusi „Šilutė“ spurtavo 10:2 ir į lemiamą ketvirti nusinešė 9 taškų pranašumą (66:57).

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms Augustinas Venckus pelnė 5 taškus iš eilės ir šeimininkai priartėjo iki vienženklio skirtumo (64:72). Tačiau šilutiškiai spurtavo 12:3 ir po Herkaus Kumpio tritaškio rungtynių baigtis tapo aiški (84:67).

Nugalėtojų gretose naudingumu išsiskyrė M. Stašys, kuris per 27 minutes pelnė 21 tašką (6/8 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 bei prarado 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Šios rungtynės „Šilutės“ gretose buvo debiutinės Ryčiui Biliartui, kuris per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 17 (7/10 dvit.), Andrius Gaidys 14 (7 rez. perd., 5 kl.), Edgaras Preibys  (9 atk. kam.) ir Ernestas Naruševičius (5/7 dvit., 9 atk. kam.) po 11, Mintautas Bulanovas 9.

„Šilutė“: Mindaugas Stašys 21 (5 atk. kam., 4 kl.), Linas Lekavičius 16 (5 rez. perd.), Valdas Vasylius 14 (7 atk. kam.), Mykolas Dieninis (6 atk. kam.) ir Herkus Kumpys po 9.