Svarbiausiu metu „Žalgirį-2“ į pergalę Vilniuje ištempė J. Ramanauskas

2020-12-19 21:33
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Justinas Ramanauskas per paskutines 100 sekundžių pelnė 12 taškų ir Kauno „Žalgirio-2“ (11-4) komandai NKL – VIKINGLOTTO padėjo iškovoti pergalę Vilniuje 93:89 (21:26, 25:24, 20:16, 27:23) prieš vietos „Perlą Energiją“ (4-8).

20
20
88%
7/8
75%
3/4

Iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės „Perlas Energija“ pirmavo 4 taškais (84:80), toks pat skirtumas tarp komandų buvo ir likus pusantros minutės (86:82).

Tuomet J. Ramanauskas smeigė tritaškį, kitoje atakoje pridėjo dar vieną tolimą metimą ir likus 51 sekundei jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį 88:86.

Justo Šukelio metimas tikslo nepasiekė, o prie baudų metimų linijos stojęs J. Ramanauskas padvigubino kauniečių persvarą iki 4 taškų (90:86).

Jokūbas Rubinas pataikė tolimą tritaškį atšokus nuo varžovo ir „Perlą Energiją“ priartino iki 1 taško (89:90). Pražanga sustabdytas Mantas Rubštavičius įmetė vieną baudą ir jaunųjų žalgiriečių pranašumą likus 14 sekundžių padidino iki 2 taškų.

Lemiamoje atakoje Jokūbas Rubinas nepataikė iš toli, o Justinas Ramanauskas likus 5 sekundėms pataikė abi baudas ir „Žalgirio-2“ persvarą padidino iki 4 taškų – 93:89. Paskutinis Andreas Kalogiros šūvis tikslo nepasiekė.

Lemiama Justino Ramanausko atkarpa:

Justiną Ramanauską po rungtynių sveikina komandos draugai:

Nugalėtojams J. Ramanauskas per 26 minutes pelnė 20 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 7/8 baudų).

Vilniaus klube nesustabdomas buvo Jokūbas Rubinas, kuris per 36 minutes surinko 31 tašką (5/6 dvit., 5/9 trit., 6/7 baudų), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 33 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios J. Rubino karjeros rungtynės NKL – VIKINGLOTTO. Mažeikiškis iki tol daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus.

J. Rubino karjeros rekordas:

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 31 (5/6 dvit., 5/9 trit., 33 naud. bal.), Rokas Jocius 17 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Justas Šukelis 13, Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 11.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 20 (3/4 trit.), Karolis Babušis 18 (3/4 trit.), Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis (3/5 trit.) po 15, Paulius Murauskas 7.