Pratęsimo pareikalavusioje dramoje – M. Ruikio pergalingas dvitaškis prieš „Erelius“

2020-12-17 20:44

Devintąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Gargždai“ (9-3).

Fotogalerija

Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose per pratęsimą 83:81 (21:20, 17:20, 21:16, 14:17, 10:8) palaužė Mažeikių „Erelius“ (2-13).

Iki ketvirtojo pabaigos likus minutei Andrius Gaidys pelnė dvitaškį ir sukrovė svečiams 3 taškų pranašumą, tačiau Modestas Kumpys atsakė dvitaškiu su pražanga ir išlygino rezultatą (73:73). Mažeikių ekipos išpuolis buvo netikslus ir šeimininkai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau M. Kumpio ir Manto Ruikio metimai buvo netaiklūs. Komandoms teko žaisti pratęsimą.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos A. Gaidys prasiveržimu persvėrė rezultatą „Erelių“ naudai, tačiau netrukus Oskaras Pleikys ir M. Ruikis pridėjo po dvitaškį ir likus 24 sekundėms „Gargždai“ pirmavo 2 taškais (83:81).

Lemiama ataka priklausė Dariaus Dimavičiaus auklėtiniams, tačiau A. Gaidžio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Naudingiausiai Gargždų ekipos gretose rungtyniavo M. Ruikis. Veteranas per 40 minučių pelnė 22 taškus (5/9 dvit., 3/8 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8, perėmė bei prarado po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 21 (8 atk. kam.), Modestas Kumpys 16 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Oskaras Pleikys 14 (9 atk. kam.), Jonas Dumašius 11, Deividas Anužis 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 28 (6/12 trit.), Andrius Gaidys 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Danielis Baslykas 10 (5 atk. kam.), Karolis Sapiega 9 (8 atk. kam.).