Marijampolėje – T. Kliučinyko karjeros mačas ir nelengva šeimininkų pergalė

2020-10-17 17:56

Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę.

24
28
3
88%
7/8

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 79:76 (20:15, 19:23, 23:18, 17:20) pranoko „Šilutės“ (1-1) krepšininkus.

T. Kliučinykas per 31 minutę pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios gynėjo rungtynės karjeroje, o pagal naudingumo balus T. Kliučinykas pakartojo asmeninį rodiklį, kurį pasiekė 2018-ųjų dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“.

Marijampoliečiai į priekį truktelėjo ketvirtojo kėlinio viduryje. Kostas Jonuška pataikė iš toli, Edvinas Jezukevičius bei Rokas Stankevičius realizavo po dvitaškį, o atkarpą 8:0 laimėję šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą – 72:64.

„Šilutė“ laikėsi rungtynėse ir prasidėjus paskutinei dvikovos minutei Valdas Vasylius pelnė taškus iš po krepšio bei sumažino svečių deficitą iki 5 taškų (73:78). Kitoje atakoje „Sūduva-Mantinga“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o Linas Lekavičius, likus 24,5 sekundės, smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 76:78.

Po P. Šakinio minutės pertraukėlės Žygimantas Šimonis realizavo tik vieną baudos metimą ir „Šilutės“ ekipai paliko viltį išsigelbėti.

Vis tik Mindaugo Stašio tritaškis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Sūduvos-Mantingos“ pergalę.

„Šilutės“ komandai nepadėjo Mykolas Dieninis, Herkus Kumpys ir Tadas Poška.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 24 (7/8 dvit., 3/7 trit., 28 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 14 (7/7 baudos), Jonas Zakas 11 (3/7 trit.).

„Šilutė“: Kahlilas Thomasas 18 (9/13 dvit.), Valdas Vasylius 15 (5/6 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13 (3/6 dvit., 2/4 trit.), Ugnius Mineikis 10 (5/6 dvit.).