„Žalgiris-2“ minimaliu skirtumu nusileido Vilkaviškio „Perlui“

2020-10-01 07:31

Kauno „Žalgirio-2“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose rezultatu 77:78 (23:12; 21:28; 17:11; 16:27) nusileido Vilkaviškio „Perlo“ ekipai.

Jaunieji žalgiriečiai rungtynių pradžioje pralaimėjo atkarpą 0:5, tačiau tada spurtavo ir po ketvirčio jau turėjo dviženklį pranašumą – 23:12. Tiesa, antrasis kėlinys jau nebuvo toks geras. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šiemet žaisianti Vilkaviškio komanda kėlinį laimėjo ir priartėjo – 44:40.

Po pertraukos „Perlo“ komanda gana greitai sugebėjo išlyginti rezultatą (47:47), bet netrukus aikštės šeimininkai vėl spurtavo ir po trijų kėlinių turėjo dešimties taškų pranašumą – 61:51.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgirio-2“ pranašumas išaugo iki rekordinių 15 taškų (66:51), jo kauniečiai išlaikyti nesugebėjo. Varžovai pelnė 11 taškų be žalgiriečių atsako, o netrukus ir persvėrė rezultatą.

Likus žaisti 5 sekundes iki rungtynių pabaigos Mantas Rubštavičius pataikė iš toli ir sumažino atsilikimą iki 1 taško, tačiau to pergalei jau neužteko.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 17 (12 atk. kam.), Giedrius Bergaudas 14, Karolis Babušis 11, Justinas Ramanauskas 9 (5 rez. perd.), Ugnius Jaruševičius 8, Paulius Murauskas 5.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 22, Julius Liesis 12 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Povilas Gaidys 11.