„Gargždai“ svečiuose sutriuškino „Lūšį“

2020-03-12 19:44
Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

VIKINGLOTTO-NKL pergalę išvykoje iškovojo „Gargždai“ (19-19), kurie 88:62 (17:11, 24:11, 23:11, 24:29) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (10-27). Pastaroji buvo laimėjusi dukart iš eilės.

16
30
80%
4/5
8

Sėkmingai mačą pradėjusi „Lūšis“ pirmavo 9:5, bet tuomet „Gargždai“ spurtavo 12:0 ir jau buvo priekyje 17:9.

Antrąjį kėlinį Deividas Anužis pradėjo dviem dvitaškiais, Ernestas Jonkus pridėjo tritaškį ir svečiai pabėgo 24:11. Po dviejų kėlinių „Gargždai“ buvo priekyje 41:19 ir daugiau rungtynėse intrigos nebuvo.

„Gargždai“ vertėsi be savo lyderio Manto Ruikio.

Laurynas Mikalauskas surinko dvigubą dublį: pelnė 11 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

„Lūšis“: Mindaugas Čepauskas 22 (9/14 metimai, 7 atk. kam.), Eimantas Žilius 13 (7 atk. kam.), Justas Košys 9.

„Gargždai“: Rimantas Daunys 18, Ernestas Jonkus 16 (6/7 metimai), Jonas Dumašius 12 (6 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 11 (14 atk. kam.), Deividas Anužis 10.