Galingą dvigubą dublį surinkęs I. Lukošius nukalė „Ežerūno“ pergalę

2020-02-29 18:38

Ignas Lukošius surengė galingą dvigubą dublį, o antroje mačo dalyje įsibėgėjęs Molėtų „Ežerūnas“ (14-21) nutraukė pralaimėjimų seriją.

26
32
12
67%
6/9

Mariaus Pociukonio auklėtiniai namuose 96:84 (21:22, 26:23, 26:18, 23:21) pranoko Mažeikių „Erelius“ (16-19).

I. Lukošius per 33 minutes pelnė 26 taškus (10/17 dvit., 6/9 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

„Ežerūnas“ perėmė iniciatyvą trečiajame kėlinyje. I. Lukošius realizavo baudas ir įkrovė iš viršaus, Tautvydas Vyšniauskas taip pat įmetė abi baudas, Tauras Ulevičius surinko 4 taškus paeiliui, o atkarpą 13:4 laimėję šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 73:63.

Molėtų ekipa pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. T. Vyšniauskas smeigė tritaškį, kitoje atakoje realizavo tris baudas, o Dominykas Bučas pridėjo dvitaškį ir nugalėtojas klausimų nebekėlė (81:65).

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 26 (10/17 dvit., 12 atk. kam.), Tautvydas Vyšniauskas 21 (2/7 trit., 9/10 baudos), Vytautas Saulis 13, Tauras Ulevičius (4/4 dvit.) ir Ignas Bilinskis (5/9 dvit.) po 12.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 24 (4/6 trit., 9 atk. kam.), Mogga Lado 15 (6/9 dvit.), Tomas Balčiūnas 12 (5/6 dvit.).