Lemiamu metu užtikrintai žaidęs „Žalgiris-2“ patiesė „Telšius“

2020-02-29 18:00

Įspūdingai žaidęs Kerras Kriisa kartu su Kauno „Žalgiriu-2“ (19-17) patiesė vienus VIKINGLOTTO-NKL lyderių „Telšius“ (29-7).

26
31
40%
4/10
8

Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose Žemaitijos komandą pranoko 92:87 (29:35, 23:17, 18:18, 22:17).

K. Kriisa nugalėtojams per 29 minutes pelnė 26 taškus (2/3 dvit., 4/10 trit., 10/11 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms K. Kriisa realizavo abi baudas ir išvedė šeimininkus į priekį – 86:84. Vis tik jau kitoje atakoje Gytis Sirutavičius smeigė tritaškį bei pranašumą sugrąžino telšiškiams (87:86).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Justinas Ramanauskas atsakė savuoju tolimu metimu, K. Kriisa pridėjo tikslų dvitaškį ir jaunųjų žalgiriečių persvara išaugo iki 4 taškų – 91:87. Galų gale estas pridėjo vieną taiklią baudą ir taip įtvirtino savo ekipos pergalę.

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 26 (4/10 trit., 10/11 baudos, 8 rez. perd.), Justinas Ramanauskas 17 (5/6 dvit.), Mantas Rubštavičius 15 (3/4 trit.), Erikas Venskus 11 (3/7 dvit., 8 atk. kam.).

„Telšiai“: Tomas Rimša 15 (4/7 trit.), Mindaugas Norkus 14 (7/7 dvit.), Ovidijus Kaminskis (7 atk. kam.) ir Rytis Biliartas (6/10 dvit.) po 13, Gytis Sirutavičius 11 (3/6 trit.).