R. Biliarto vedami „Telšiai“ įveikė jaunųjų žalgiriečių pasipriešinimą

2020-02-27 20:11

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė viena turnyro lyderių, „Telšių“ (29-6) ekipa.

20
27
75%
6/8
7

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 93:89 (25:24, 26:19, 18:23, 24:23) susitvarkė su Kauno „Žalgiris-2“ (18-17) krepšininkų iššūkiu.

Po šios pergalės telšiškiai kartu su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa yra iškovoję po 29 pergales, patyrę po 6 nesėkmes ir dalijasi pirmąja vieta.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos žaisti likus 2 minutes šeimininkai turėjo 6 taškų persvarą (91:85), tačiau netrukus Erikas Venskus pataikė dvi baudas, Kerras Krissa smeigė tritaškį ir jaunųjų žalgiriečių deficitą nukirpo iki 2 taškų (89:91).

Likus žaisti 54 sekundes, „Telšių“ ekipos persvarą dvitaškiu padidino Ignas Razutis (93:89). Kauniečiai sėkmingo išpuolio nesurengė, o sėkmingai dėl atšokusių kamuolių puolime kovoję telšiškiai svečiams intrigos sugrąžinti neleido.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rytis Biliartas, kuris per 18 aikštelėje praleistų minučių pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, sykį suklydo ir iš viso surinko 27 naudingumo balus.

Kauniečių gretose naudingumu išsiskyrė Vitalijus Kozys, kurio sąskaitoje 15 taškų (2/4 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, du rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir iš viso surinkti 16 naudingumo balų.

„Telšiai“: Rytis Biliartas 20 (7 atk. kam.), Ignas Razutis 15 (7 rez. perd.), Tomas Rimša 14, Ernestas Bružas ir Mindaugas Norkus po 12, Ovidijus Kaminskis 8.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 15 (7 atk. kam.), Erikas Venskus 12 (5 atk. kam.), Paulius Murauskas 10 (7 atk. kam.), Giedrius Bergaudas (5 atk. kam.) ir Justinas Ramanauskas po 7.