„Sūduva-Mantinga“ Šakiuose paskutinę minutę palaužė „Vytį“

2020-02-06 20:04
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

9
16
6
50%
2/4

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 75:69 (16:22, 22:10, 20:17, 17:20) pranoko Šakių „Vyčio“ (15-16) krepšininkus.

Marijampoliečiai po pirmojo kėlinio atsiliko 16:22, tačiau atsigriebė prieš ilgąją pertrauką. Edvinas Jezukevičius, Tautvydas Kliučinykas ir Julius Liesis pelnė po du taškus ir antrojo kėlinio pradžioje rezultatas jau buvo lygus (22:22).

Prieš pat ilgąją pertrauką Gintautas Matulis realizavo baudas, Aurimas Kieža smeigė tritaškį, G. Matulis surinko dar 4 taškus ir „Sūduva-Mantinga“ persvara pasiekė 9 taškus – 38:29.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Paulius Beliavičius pataikė dvitaškį, Paulius Semaška – tritaškį ir „Vytis“ atsilikimą sumažino iki 6 taškų (54:60). Vis tik Justinas Jogminas realizavo dvitaškį, Tomas Galeckas bei A. Kieža atseikėjo po tritaškį ir marijampoliečių persvara išaugo iki 14 taškų – 68:54.

Tiesa, „Vytis“ dar sugebėjo pakutenti nervus. P. Beliavičius pataikė iš toli, Darjušas Lavrinovičius pridėjo dvitaškį, Aurelijus Pukelis realizavo baudas ir, likus mažiau nei minutei, šeimininkų deficitas sumenko iki minimumo (69:70).

Vis dėlto iki mačo pabaigos likus 34 sekundėms G. Matulis pataikė tritaškį, o visai netrukus T. Kliučinykas realizavo baudas ir taip uždarė rungtynes – 75:69.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidęs J. Jogminas pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 2 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Marijampoliečiams šį vakarą gerai sekėsi stabdyti brolius Lavrinovičius. Darjušas per 20 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Kšištofas per 14 minučių pridėjo 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 3 naudingumo balus.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 22 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Paulius Semaška 13 (3/7 dvit., 9 rez. perd.), Karolis Kokoška 11 (3/6 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 14 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Gintautas Matulis ir Aurimas Kieža (3/4 trit.) po 11, Šarūnas Beniušis 10 (5/5 dvit.).