Po pertraukos iniciatyvą perėmę klaipėdiečiai įveikė „Delikatesą“

2020-01-09 20:14

Po ilgosios pertraukos į priekį šovęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (17-8) susitvarkė su Joniškio „Delikateso“ (12-14) pasipriešinimu lemiamomis minutėmis ir iškovojo pergalę rezultatu 89:80 (17:19, 24:17, 28:21, 20:23).

16
19
64%
7/11
11

Rungtynes geriau pradėjo svečių komanda iš Joniškio, kuri sužaidus tris pirmo kėlinio minutes buvo įgijusi 8 taškų persvarą (5:13). Viso ketvirčio metu gynyboje strigę klaipėdiečiai tik jo pabaigoje sutvarkė reikalus prie savo krepšio ir paskutines tris su puse minutės neleido varžovams pelnyti taškų, o patys turimą deficitą sumažino iki 2 taškų (17:19).

Antrasis kėlinys klostėsi apylygiai, o įpusėjus jam, po Klaido Metrikio taiklaus tritaškio, ketvirčio rezultatas tapo lygus – 10:10 (27:29). Visas rungtynes atsilikinėję „Neptūnas-Akvaservis“ persvarą į savo rankas perėmė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet Herkus Kumpys ir Klaidas Metrikis pridėjo po tritaškį (37:35). Prieš ilgąją pertrauką žaidimo kontrolę į savo rankas perėmę klaipėdiečiai įgijo 5 taškų pranašumą (41:36).

Trečiajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo tolti nuo „Delikateso“ komandos. Sužaidus penkias minutes, po Klaido Metrikio dviejų taškų, šeimininkai įgijo rekordinę 11 taškų persvarą (55:44). Ir toliau apsukų nemažinę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai vis didino savo persvarą. Realizavęs abu baudų metimus, Matas Vaitkus savo ekipos pranašumą padidino iki 15 (62:47).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ dėjimų šou, bet tai nepalaužė Joniškio komandos, kuri surengė 13 taškų be atsako atkarpą (76:70), kurią nutraukė Matas Vaitkus dvitaškiu metimu, o po Tomo Gaidamavičiaus minutės pertraukėlės šeimininkai varžovų arčiau nebeprisileido.

Deividas Rasys rungtynėse nežaidė dėl nugaros skausmų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 19, Vytautas Šarakauskas 16 (11 atk.kam) , Dovydas Romančenko 14 (6 atk.kam), Matas Vaitkus 13.

Delikatesas: Eimantas Stankevičius 25 (9 atk.kam. 7 rez. perd), Andrius Globys 15, Giedrius Stankevičius 12, Aistis Pilauskas 11.