Amerikiečio vedami palangiškiai susitvarkė su „Perlo“ krepšininkais

2020-01-04 21:22
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse.

30
31
68%
13/19
6

Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16, 15:21, 25:22, 27:21) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (12-11) krepšininkus.

Palangiškiai jau pirmajame ketvirtyje pabėgo į priekį (28:14), tačiau svečiai atsigavo ir, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, komandas skyrė tik 5 taškai – 60:55.

Vis dėlto Pauliaus Barkaus auklėtiniai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir ketvirtojo kėlinio viduryje įgijo 15 taškų pranašumą – 82:67. Po šio kirčio vilniečiai atsigauti nebesugebėjo.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengęs Q. Tayloras per 36 minutes įmetė 30 taškų (13/19 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

Amerikiečiui puikiai talkinęs Aidas Viskontas per 31 minutę pelnė 20 taškų (2/6 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 30 (13/19 dvit., 31 naud. bal.), Aidas Viskontas 20 (5/8 trit., 8 rez. perd., 21 naud. bal.), Valerii Anisimovas 15, Laurynas Lučinskas 10.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 16, Andreas Kalogiros 15, Simas Jarumbauskas 12 (8 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 10 (4/13 dvit., 10 atk. kam.).