Antroje rungtynių pusėje atsitiesę „Ereliai“ iškovojo pergalę

2019-12-19 20:41
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Sunkiai rungtynėse įsibėgėję Mažeikių „Ereliai“ (9-12) šventė pergalę namuose 79:73 (18:24, 14:19, 25:19, 22:11) prieš Palangos „Kuršius“ (9-13).

25
25
8
1

Rungtynėse dideliu klaidų skaičiumi išsiskyrė Aidas Viskontas, įžaidėjas suklydo net 10 kartų, tačiau taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą laikė savo rankose. Antrojo kėlinio pabaigoje po Valerijaus Anisimovo dvitaškio „Kuršiai“ prieš antrąją rungtynių dalį įgavo 11 taškų pranašumą – 43:32.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų deficitas siekė tik 5 taškus – 57:62.

Ketvirtajame kėlinyje lyderio atsakomybės nesibaidė Arnado Mogga, kuris vien ketvirtojo kėlinio metu pelnė 12 taškų ir padėjo „Ereliams“ švęsti pergalę savo žiūrovų akivaizdoje – 79:73.

Mogga taip pat buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas. Sudanietis iš viso pelnė 25 taškus (12/14 dvit., 1/2 baud. met.) atkovojo 8 kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 25 naudingumo balus.

„Ereliai“: Mogga Arnado 25 (25 naud. bal., 8 atk. kam.), Rokas Stankevičius 20, Augustinas Venckus 12.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 20 (7 atk. kam.), Luka Zaharijevičius 11 (6 atk. kam.), Aidas Viskontas 9 (10 kld., 7 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 8.