Antroje mačo dalyje iniciatyvą perėmusi „Sūduva-Mantinga“ grįžo į pergalių kelią

2019-12-19 19:43
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-4) grįžo į pergalių kelią VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 91:71 (18:16, 25:19, 27:19, 21:17) susitvarkė su Molėtų „Ežerūno“ (10-12) krepšininkais, kuriems tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko apylygė kova, tačiau antrąjį ketvirtį sėkmingiau užbaigė marijampoliečiai.

Edvinas Jezukevičius pelnė taškus iš po krepšio, Tomas Galeckas pataikė tritaškį, o visai netrukus realizavo baudų metimus bei po laimėtos 7:2 atkarpos „Sūduva-Mantinga“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 8 taškų pranašumą – 43:35.

Trečiąjį kėlinį kur kas užtikrinčiau pradėjo marijampoliečiai. T. Galeckas smeigė dar vieną tolimą metimą, taiklų dvitaškį pridėjo Martynas Zigmantavičius, krepšį dėjimu sudrebino Šarūnas Beniušis ir šeimininkų persvara šoktelėjo iki 13 taškų – 50:37.

Neilgai trukus Aurimas Kieža bei Š. Beniušis inicijavo spurtą 8:0, po kurio „Sūduva-Mantinga“ savo pranašumą padidino iki 16 taškų (60:44).

„Sūduva-Mantinga“ savo pergalę galutinai įtvirtino ketvirtojo kėlinio pradžioje. E. Jezukevičius pataikė baudas, Julius Liesis bei Justinas Jogminas atseikėjo po tritaškį ir marijampoliečių persvara klausimų nebekėlė – 78:57.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Justinas Jogminas pelnė 17 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 2/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 17 (3/4 trit.), Šarūnas Beniušis 14 (6/10 dvit.), Tomas Galeckas (3/5 trit.) ir Edvinas Jezukevičius (3/6 dvit.) po 13.

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 17 (5/9 dvit.), Mantas Šerkšnas 16 (3/7 trit.), Tautvydas Vyšniauskas 12 (2/7 trit.).