Sezono rekordo ir stebuklingo tritaškio nepakako – „Gargždai“ per pratęsimą nusileido „Šilutei“

2019-12-14 18:18
Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Mantas Ruikis sulig ketvirtojo kėlinio sirena pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą, tačiau papildomoje rungtynių atkarpoje jo atstovaujama „Gargždų“ (8-12) komanda VIKINGLOTTO – NKL pirmenybėse vis tiek 107:110 (22:26, 27:23, 28:27, 20:21, 10:13) nusileido „Šilutės“ (16-5) komandai.

27
32
67%
6/9
2

„Gargždų“ ekipos negelbėjo ir įspūdingas asmenines rungtynes sužaidęs Laurynas Mikalauskas. Jis per beveik 43 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 21 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 49 naudingumo balus. Tai – šio sezono VIKINGLOTTO – NKL rekordas.

Dramatiškai besiklosčiusiose rungtynėse „Šilutė“ 37-ąją minutę iš vieną iš dviejų baudų pataikė Ernestas Sederevičius. Po netaiklaus varžovų metimo dėjimu atsakė Simonas Serapinas ir šilutiškiai išsiveržė į priekį – 96:94.

Abi komandos tada daugiau nei 2 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, kol galiausiai, likus žaisti 7 sekundes, šilutiškis Andrius Gaidys vienu baudos metimu padidino savo ekipos pranašumą iki 97:94.

Po antrosios netaiklios baudos šeimininkai atsikovojo kamuolį ir surezgė puikią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Ruikis išplėšė pratęsimą. Teisėjai dar peržvelgė epizodo kartojimą ir taškus įskaitaškus įskaitė.

Pratęsime abi komandos toliau kvėpavo viena kitai į nugarą, kol dvi baudas realizavęs Byronas Sanfordas, likus žaisti 15 sekundžių, padidino „Šilutės“ persvarą iki 109:106.

„Gargždų“ atstovas Tadas Poška tada nepataikė iš toli, o Sanfordas realizavo vieną baudą ir padidino svečių persvarą iki 110:106. Šeimininkų gynėjas Deividas Anužis dar realizavo vieną baudos metimą, tačiau grėsmės „Šilutės“ komandai tai nebekėlė.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 30 (21 atk. kam., 6 rez. perd., 49 naud. balai), Mantas Ruikis 27, Deividas Anužis 21 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Tadas Poška 14.

„Šilutė“: Andrius Gaidys 27 (6 rez. perd.), Byronas Sanfordas 17 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Simonas Serapinas 16, Omaras Alstonas 14 (14 atk. kam.), Paulius Poška ir Ernestas Sederevičius po 13.