„Gargždai“ namuose susitvarkė su svečiais iš Tauragės

2019-12-05 21:21
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

„Gargždai“ (8-9) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę. Alberto Vilimo auklėtiniai namų aikštėje 93:81 (26:23, 27:23, 19:16, 21:19) įveikė Tauragės krepšinio klubą (5-13).

23
32
13
100%
5/5

Visų rungtynių metu pirmavę šeimininkai rungtynes uždarė ketvirtajame kėlinyje, kai likus rungtyniauti 4 minutes ir 40 sekundžių turėjo 10 taškų persvarą (81:71), tačiau jau netrukus Laurynas Mikalauskas įkrovė kamuolį iš viršaus, pridėjo metimą iš baudos aikštelės ir komandas skyrė 14 taškų (85:71).

Per likusį laiką svečiams sėkmingo spurto surengti nepavyko ir „Gargždai“ šventė užtikrintą pergalę.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Mikalauskas, kuris per 26 aikštelėje praleistas minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 5/5 baud.) taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 23 (13 atk. kam.), Mantas Ruikis 18, Jonas Dumašius 17 (4 rez. perd.), Ernestas Jonkus 15, Deividas Anužis 10 (7 atk. kam., 10 rez. perd.).

Tauragės krepšinio klubas: Oskaras Pleikys 16, Rytis Biliartas (8 atk. kam.) ir Tadas Sebežiovas (4 rez. perd.) po 15, Andrius Aleksandrovas 8 (7 atk. kam.).