Juozas Balčiūnas tritaškiu išplėšė pergalę „Jonavai“

2019-12-05 19:48

Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. smeigė tritaškį ir išplėšė „Jonavos“ (5-13) komandos pergalę 84:83 (24:21, 18:18, 12:23, 30:21) kovoje su Šakių „Vyčiu“ (7-11).

23
26
64%
9/14
2

Likus 10 sekundžių Gabrielius Čelka nepataikė antrojo baudos metimo. Lemiamame išpuolyje kamuolį priėmęs Juozas Balčiūnas likus 2,8 sek. išmetė tritaškį per rankas, o šūvis skrodė tinklelį.

„Vyčiui“ po minutės pertraukėlės nepavyko išsimesti kamuolio, todėl Šakių klubas likus sekundei prasižengė prieš Martyną Linkevičių. Šis prametė pirmąją baudą, o antrosios nepataikė specialiai. Marijus Užupis sugriebė kamuolį, bet jo metimas per visą aikštę tikslo nepasiekė.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Jonava“ pirmavo 44:39, bet tuomet „Vytis“ spurtavo 18:3 ir pabėgo 57:47.

Lemiamo ketvirčio pradžioje sužaidus minutę „Vytis“ buvo priekyje 64:56, bet „Jonava“ po atkarpos 9:2 priartėjo iki minimalaus deficito.

Tą pačią aštuonių taškų persvarą „Vytis“ susikrovė ir likus 4 minutėms (79:71), bet Juozas Balčiūnas įmetė du dvitaškius, Martynas Linkevičius pridėjo tritaškį ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamomis akimirkomis.

Šią savaitę į „Jonavos“ ekipą sugrįžęs Martynas Linkevičius nugalėtojams per 25 minutes įmetė 9 taškus (1/4 dvit., 2/3 trit., 1/6 baudos).

Šakių ekipoje dvigubą dublį surinko Aurelijus Pukelis. Jis pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 6/7 baudos), atkovojo 11 kamuolių, bet suklydo penkis kartus.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 23 (10/15 metimai, 7 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 15, Kahlilas Thomasas 12 (12 atk. kam.), Ianas Gardeneris 11, Martynas Linkevičius 9.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 24 (9/11 dvit., 6/7 baudos, 11 atk. kam.), Marijus Užupis 15 (6 atk. kam.), Justas Sakalauskas 12, Domantas Vilys 9 (3/4 trit.).