Nesulaikomai rungtyniavęs E. Stankevičius padėjo „Delikatesui“ laimėti Palangoje

2019-11-14 20:32
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Joniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Roberto Giedraičio auklėtiniai išvykoje 92:81 (22:20, 27:22, 19:24, 24:15) įveikė be Aido Viskonto rungtyniavusią „Palangos Kuršių“ (5-7) ekipą.

29
32
60%
6/10
100%
5/5

„Delikateso“ krepšininkai pranašumą susikūrė ketvirtajame kėlinyje, kai Andrius Globys pataikė dvitaškį su pražanga ir realizavo baudos metimą, du taškus pelnė Eimantas Stankevičius, kuris jau netrukus pridėjo ir du taiklius šūvius iš toli, taip padėdamas savo ekipai susikurti 12 taškų pranašumą (91:79).

Šeimininkai per likusias dvi minutes šios persvaros likviduoti nesugebėjo ir „Delikatesas“ Palangoje šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausias buvo Eimantas Stankevičius, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 29 taškus (3/5 dvit., 6/10 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kamuolių perėmė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 25 (5 rez. perd., 5 per. kam., 3 kld.), Mindaugas Reminas 17, Karolis Sapiega 15 (8 atk. kam.), Robertas Keliačius 8 (5 atk. kam.), Luka Zaharijevičius 6 (8 atk. kam.).

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 29 (5 atk. kam.), Andrius Globys 14 (7 atk. kam.), Airidas Giedraitis 13, Aistis Pilauskas 10 (7 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas ir Rokas Ulvydas po 8.