Trečiajame kėlinyje spurtavę „Kuršiai“ išsivežė pergalę iš Vilniaus

2019-11-02 18:41
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Palangos „Kuršių“ (4-5) ekipa NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę. Pauliaus Barkaus auklėtiniai išvykoje 81:73 (17:19, 17:22, 31:18, 16:14) įveikė Vilniaus „Perlo“ (5-4) krepšininkus.

11
22
6
2

„Perlo“ ekipa antrajame kėlinyje po taiklaus Jokūbo Rubino tritaškio turėjo 9 taškų persvarą (41:32), tačiau beveik visas rungtynes atsilikinėję palangiškiai, vedami Quincy Tayloras ir Aido Viskonto, trečiajame kėlinyje surengė spurtą: Robertas Keliačius pataikė baudas, Tayloras smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (60:60).

Įsibėgėjęs Palangos klubas kėlinį sugebėjo užbaigti galingai: R. Daunys realizavo du baudų metimus, Aidas Viskontas pelnė 4 taškus iš eilės ir „Kuršiai į ketvirtąjį kėlinį žengė jau pirmaudami (65:59).

Ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti kiek mažiau nei 7 minutes, „Kuršiams“ tritaškį pelnė Mindaugas Reminas, vėliau jis dar pridėjo du baudų metimus ir Palangos ekipa įgijo apčiuopiamą 10 taškų persvarą (72:62), kurios vilniečiams per likusį laiką panaikinti nepavyko.

Geriausias nugalėtojų gretose buvo Quincy Tayloras, kuris per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė ir iš viso surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis (5 kld.) ir Einaras Tubutis (7 atk. kam.) – po 14, Adas Šimonis 12, Jokūbas Rubinas 10, Augustas Marčiulionis 6 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.).

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 23, Taurantas Tamošiūnas 15 (5 atk. kam.), Aidas Viskontas 12 (7 rez. perd., 3 per. kam., 6 kld.), Rimantas Daunys ir Karolis Sapiega (5 atk. kam., 6 per. kam.) – po 11.