Jonavoje – ketvirtoji iš eilės „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2019-10-17 20:33
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-1) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 74:72 (19:29, 16:18, 22:10, 17:16) palaužė „Jonavos“ (1-3) krepšininkus.

15
19
71%
5/7
6

Klaipėdiečiai į duobę įkrito antroje pirmojo ketvirčio dalyje, kuomet „Jonava“ spurtavo 11:2 bei įgijo 9 taškų persvarą – 19:28.

Klaipėdiečiai antrajame kėlinyje po Herkaus Kumpio ir Klaido Metrikio baudų metimų buvo priartėję prie šeimininkų iki 4 taškų (34:38). Arminas Kleišys ir Amisi Kapinga pelnė po 4 taškus ir klaipėdiečių deficitas pasiekė 11 taškų (35:46) .

Per pirmąją mačo dalį uostamiesčio ekipai nesisekė kova dėl atšokusių kamuolių – „Jonavos“ krepšininkai puolime atsikovojo net 11 kamuolių, tuo tarpu „Neptūnas-Akvaservis“ tik 2.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau įpusėjus kėliniui Nojus Mineikis pataikė tris tritaškius, vieną pridėjo Dovydas Romančenko ir klaipėdiečiai įgijo minimalią persvara (57:56).

Per paskutines 100 sek. vyko atkakli kova, Vytautas Šarakauskas su Ianu Gardeneriu apsikeitė tolimais metimais, kitoje atakoje V. Šarakauskas pridėjo dvitaškį ir klaipėdiečiai šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet 16 val. išvykoje stos į mūšį su pralaimėjimo nepatyrusią Šilutės „Šilutę“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Rasys 15, Nojus Mineikis 13 (4/7 trit.), Klaidas Metrikis 12 (7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 9 (8 atk. kam.)

„Jonava“: Kahlil Thomas 16 (8 atk. kam.), Amisi Kapinga 11, Martynas Pacevičius 10.