Po itin atkaklios pirmosios KMT kovos „Telšiai“ turi 5 taškų deficitą

2019-10-08 20:20
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

„Telšių“ komanda Karaliaus Mindaugo taurės pirmajame etape po pirmųjų rungtynių turi 5 taškų deficitą. Ryčio Vaišvilos kariauna namuose 63:68 (17:16, 11:15, 12:17, 23:20) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai.

Daugiausia pataiko: Ovidijus Kaminskis

Antrasis šių komandų susidūrimas spalio 22-ąją vyks Pasvalyje. Į antrąjį etapą pateks geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį turėsianti ekipa.

Trečiojo kėlinio viduryje „Telšiai“ turėjo 14 taškų deficitą (30:44), tačiau žemaičiai nepalūžo. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų atsilikimas sumenko iki 5 taškų (43:48), o iki mačo pabaigos likus 6,5 min. telšiškiai priartėjo per metimą – 54:56.

Tuomet „Pieno žvaigždės“ pataikė du baudos metimus, Laimonas Kisielius pridėjo tritaškį ir svečių pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei po Tauranto Tamošiūno tritaškio „Telšiai“ turėjo 2 taškų deficitą, tačiau sėkmingiau mačo pabaigą sužaidę pasvaliečiai prieš antrąjį susitikimą turi penkių taškų pranašumą.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 14 (5/6 dvit.), Mindaugas Stašys 12, Mindaugas Norkus 9 (8 atk. kam.), Tomas Rimša 8 (7 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 7.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 14 (3/4 trit.), Paulius Petrilevičius 11 (6 atk. kam.), Dominykas Domarkas 10, Johnas Gillonas 8.