„Telšiai“ ketvirtfinalio starte apgynė namų teritoriją prieš Jonavos klubą

2019-03-24 18:24
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Solidžiai startavusi „Telšių“ komanda pergalingai pradėjo NKL ketvirtfinalio seriją. Povilo Šakinio vadovaujamas klubas pirmose rungtynėse namie 80:74 (27:16, 16:23, 17:18, 20:17) pranoko Jonavos „Sintek-Jonavą“.

14
16
100%
4/4
4

Serijoje iki trijų pergalių Telšių klubas išsiveržė 1-0. Antras mačas trečiadienį vyks Jonavoje.

Telšiškiai į priekį šovė nuo pat mačo pradžios, kada laimėjo atkarpą 13:3 ir per kiek daugiau nei tris minutes susikrovė dviženklę persvarą. Antrajame ketvirtyje aštuonis taškus be atsako surinkę svečiai buvo priartėję prie šeimininkų – 28:31, tačiau telšiškiai toliau laikė kontrolę savo rankose.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandas teskyrė du taškai – 60:58, bet „Telšiai“ iš pradžių pridėjo penkis taškus iš eilės, paskui laimėjo atkarpą 7:1 ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 75:64.

Jonavos komandos neišgelbėjo ir stipriai laimėta kova po varžovų krepšiu, kur svečiai turėjo net 14 antrų šansų. Telšiškiai pulime sugriebė 6 kamuolius.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus ir Ovidijus Kaminskis – 14, Deividas Rasys ir Laurynas Kaveckis – po 11.

„Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 17, Augustinas Jankaitis 13 (11 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 12.