Įspūdingo D. Vilio pasirodymo neužteko – atkrintamąsias „Ežerūnas“ pradėjo pergale Vilniuje

2019-03-13 19:46
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Jau pirmosiose NKL atkrintamųjų rungtynėse Molėtų „Ežerūnas“ atėmė iš Vilniaus „Perlo“ namų pranašumą. Molėtiškiai po atkaklios kovos išvykoje 97:88 (29:28, 22:27, 26:15, 20:18) įveikė jaunuosius „Perlo“ krepšininkus.

18
24
4
100%
3/3

Trečiajame kėlinyje svečiai laimėjo atkarpą 22:6 ir įgijo dviženklį pranašumą (73:63), o prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 77:70.

Šeimininkai nesudėjo rankų ir po 10-ojo iš eilės Domanto Vilio taško, likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, persvėrė rungtynių rezultatą (87:86).

Vis dėlto labiau patyrę „Ežerūno“ krepšininkai sėkmingiau sužaidė paskutines dvikovos minutes ir įsirašė pirmąją pergalę aštuntfinalio serijoje – 97:88.

„Perlo“ neišgelbėjo fantastiškas D. Vilio pasirodymas. Gynėjas per 26 minutes pelnė 30 taškų (3/8 dvit., 7/9 trit., 3/5 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė po 18 taškų surinkę Arnas Beručka ir Remigijus Sugintas.

Antrasis aštuntfinalio serijos mačas įvyks kovo 15-ąją Molėtuose.

„Perlas“: Domantas Vilys 30 (7/9 trit.), Simas Jarumbauskas 12, Ąžuolas Tubelis 10.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas (24 naud. bal.) ir Arnas Beručka (23 naud. bal.) po 18, Ignas Lukošius 17, Kostas Jonuška 13 (8 atk. kam.), Jonas Zakas 11.