39 taškus pelnęs S. Jarumbauskas „Perlo“ neišgelbėjo: vilniečiai krito Šilutėje

2019-03-09 18:30
Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Simas Jarumbauskas sužaidė karjeros rungtynes, bet Vilniaus „Perlo“ (21-21) toks pasirodymas neišgelbėjo. Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 104:107 (27:25, 26:23, 19:32, 32:27) nusileido „Šilutės“ (22-20) klubui.

20
34
88%
7/8
10

S. Jarumbauskas pelnė 39 taškus (13/20 dvit., 2/7 trit., 7/7 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 39 naudingumo balus.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Perlas“ atsiliko 8 taškais, tačiau dar nė neįpusėjus ketvirčiui vilniečiai surengė spurtą 14:6 bei po Luko Kvedaravičiaus tolimo šūvio išlygino rezultatą – 86:86.

Likusi rungtynių dalis vyko taškas į tašką, o nė viena iš komandų persvaros neturėjo ir tuomet, kai iki mačo pabaigos buvo likę pusantros minutės (100:100).

Prieš prasidedant lemiamai minutei, Evaldas Džiaugys pataikė dvitaškį, Byronas Sanfordas realizavo vieną baudos metimą, tačiau Andrius Gaidys atkovojo kamuolį puolime ir po S. Jarumbausko pražangas pats įgavo teisę mesti baudas.

A. Gaidžio ranka nesudrebėjo ir iki susitikimo pabaigos likus 40 sekundžių, „Šilutė“ buvo priekyje 105:100. Kitoje atakoje taškus pelnė Ąžuolas Tubelis ir sušvelnino svečių deficitą iki 3 taškų – 102:105.

„Perlas“ buvo priverstas taikyti tyčinių pražangų taktiką, bet šilutiškiai prie baudų metimų linijos neklydo ir išsaugojo trapų pranašumą.

„Šilutės“ komandoje sunkiausiai sustabdomas buvo Evaldas Džiaugys, kuris pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 34 naudingumo balus.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 20 (7/8 dvit., 10 atk. kam.), Andrius Gaidys 17 (7 rez. perd.), Byronas Sanfordas 16 (5/6 dvit.), Paulius Poška 14, Mantas Šerkšnas 11 (3/4 trit.), Jeffery Perkinsas 10.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 39 (13/20 dvit.), Ąžuolas Tubelis 22 (6/9 dvit.), Robertas Keliačius 18 (8/9 dvit.).