42 J. Riley naudingumo balai nukalė „Palangos Kuršių“ pergalę prieš „Šilutę“

2019-03-02 18:26

Pastarąsias rungtynes kiek varžovų pristabdytas Jalenas Riley ir vėl buvo gynybos siaubu, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (25-15) namuose 101:92 (23:22, 22:32, 27:20, 29:18) nugalėjo „Šilutės“ (20-19) klubą.

31
42
100%
10/10
6

Nugalėtojams J. Riley pelnė 31 tašką (6/12 dvit., 3/12 trit., 10/10 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus bei išprovokavo 10 pražangų.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Byronas Sanfordas smeigė tritaškį ir svečių pranašumą padidino iki 8 taškų (90:82). Vis tik tuomet savo smūgį sudavė pajūrio ekipa.

Taurantas Tamošiūnas, J. Riley, Aidas Viskontas ir tas pats T. Tamošiūnas pataikė po tritaškį ir per mažiau nei dvi minutes 13:0 spurtavę šeimininkai perėmė mačo kontrolę – 95:90.

Kita svečių ataka sėkminga nebuvo, o likus 27 sekundėms, A. Viskontas pataikė abu baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę – 97:90.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 31 (6/12 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam.), Matas Jucikas 18 (7/12 dvit.), Aidas Viskontas 17 (5/7 dvit.), Taurantas Tamošiūnas 15 (4/5 trit.).

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 24 (6/10 trit.), Paulius Gvazdaitis 16, Byronas Sanfordas 13, Jeffery Perkinsas 12, Evaldas Džiaugys 10.