Ą. Tubelio vedami „Perlo“ krepšininkai nutraukė penkių pralaimėjimų seriją

2019-03-01 19:23
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Vilniaus „Perlo“ (20-19) krepšininkams pavyko nutraukti penkių nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Vilniečiai savo aikštėje 106:95 (31:17, 20:23, 24:30, 31:25) palaužė Joniškio „Delikateso“ (19-20) ekipos pasipriešinimą.

27
32
100%
9/9
100%
3/3

Šeimininkai dvikovą pradėjo galingu žaidimu ir po pirmųjų dešimties minučių įgijo dviženklę persvarą – 31:17.

Po nesėkmingos dvikovos pradžios Šarūno Beniušio vedami svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki keturių taškų – 71:75.

Vis dėlto jaunieji „Perlo“ krepšininkai nepalūžo ir laimėję atkarpą 13:6 susigrąžino dviženklį pranašumą (88:77) bei užtikrintai užbaigė rungtynes – 106:95.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ąžuolas Tubelis per 20 minučių pelnė 27 taškus (9/9 dvit., 3/3 trit.) ir surinko 32 naudingumo balus.

„Delikateso“ gretose nesustabdomai žaidė Š. Beniušis. Vidurio puolėjas per 29 minutes pelnė 32 taškus (14/18 dvit., 4/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 27 (7/7 dvit., 3/3 trit., 28 naud. bal.), Lukas Kvedaravičius 15 (4/7 trit.), Domantas Vilys (9 rez. perd.) ir Robertas Keliačius po 13, Simas Jarumbauskas 12 (7 rez. perd.), Adas Šimonis 10.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 32 (14/18 dvit., 9 išpr. praž., 37 naud. bal.), Rokas Stankevičius 16 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 13 (6 rez. perd.), Rytis Pipiras 11 (5 rez. perd.), Rytis Biliartas 10 (5 kld.).