Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavęs Tauragės krepšinio klubas pranoko KTU

2019-02-23 17:36
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Tauragės krepšinio klubas (14-22) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją, kuomet svečiuose 82:62 (16:17, 23:15, 21:19, 22:11) pranoko Kauno KTU (5-32) ekipą, kuriai tai buvo 11-oji nesėkmė paeiliui.

21
26
67%
2/3
4

Tauragiškiai iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje. Paulius Morkeliūnas realizavo baudas, Mindaugas Stašys pataikė iš toli, o P. Morkeliūnas surinko dar 4 taškus iš eilės ir svečiai įgijo dviženklę persvarą – 48:36.

KTU prieš lemiamą ketvirtį sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau prasidėjus ketvirtajam kėliniui Tauragės klubas smogė lemiamą smūgį.

Liudas Radavičius pataikė tritaškį ir dvitaškį, P. Morkeliūnas pridėjo dvitaškį, o svečiai spurtavo 12:3 bei nulėmė susitikimo baigtį – 72:54.

Tauragiškių gretose naudingiausiai žaidęs Mindaugas Stašys pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 2/3 trit., 5/5 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 26 naudingumo balus.

KTU: Julius Kigas 13 (3/10 trit.), Laurynas Miknevičius 10 (10 atk. kam.), Karolis Sapiega ir Adomas Sidarevičius po 9.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys (5/8 dvit.) ir Paulius Morkeliūnas (5/8 dvit.) po 21, Raidas Nacius, Deividas Keburys ir Liudas Radavičius po 8.