Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Ežerūnas“ pranoko „Sintek-Jonavą“

2019-02-02 18:02

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė Molėtų „Ežerūno“ (12-20) krepšininkai, kurie po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio namuose 82:72 (25:27, 17:14, 16:12, 24:19) pranoko Jonavos „Sintek-Jonavą“ (10-21).

Foto galerija

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi lygiai, o po dviejų kėlinių priekyje vienu tašku buvo šeimininkai (42:41).

Trečiojo kėlinio antroje pusėje po Martyno Pacevičiaus dvitaškio jonaviečiai atsiliko tašku (49:50), tačiau „Ežerūnas“ sugebėjo vėl kiek atsiplėšti (56:51). Penkių taškų skirtumas tarp komandų išliko po trijų kėlinių.

Molėtų ekipa pavojingai nutolo ketvirtojo ketvirčio metu (66:57). Jonaviečiai nebuvo linkę nuleisti rankų (62:66), tačiau Jono Zako vedami šeimininkai spurtavo ir nutolo dviženkliu skirtumu (78:66). Per likusį laiką vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir pergalę šventė molėtiškiai (82:72).

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomu buvęs Arnas Beručka pelnė 27 taškus (7/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/6 baudos), atliko 6 rezultatycius pardavimus, atkovojo 5 kamuolius, 5 kartus suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Pacevičius 16 taškų, Martynas Linkevičius 15, Rytis Juknevičius 14, Jalen Bradley 12.

Molėtų „Ežerūnas“: Arnas Beručka 27, Jonas Zakas 16, Kostas Jonuška 11, Remigijus Sugintas 10.