„Sūduvos-Mantingos“ pergalę prieš „Delikatesą“ lėmė triuškinančiai laimėta pirmoji pusė

2019-01-26 18:56
Nuotr.: K. Bakūnas
Nuotr. K. Bakūnas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-6) šeštadienį namuose šventė penktąsias sėkmingas rungtynes iš pastarųjų šešių susitikimų.

7
17
100%
5/5
6

Ryčio Vaišvilos treniruojami marijampoliečiai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato mače 87:69 (29:12, 21:18, 21:19, 16:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (17-13).

Pirmojoje rungtynių dalyje jautėsi aiškus Marijampolės klubo dominavimas. Po dvidešimties minučių žaidimo krepšininkai į ilgąją pertrauką patraukė šeimininkams pirmaujant rezultatu 50:30.

Antrojoje dalyje komandos jau žaidė apylygį krepšinį, tačiau pranašumą per pirmuosius du kėlinius susikrovusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Justinas Jogminas. Krepšininkas per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo dvigubą dublį surinkęs Šarūnas Beniušis. Aukštaūgis pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 17 (7 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 15, Antanas Bertašius 13 (5 atk. kam.), Aurimas Urbonas 9 (5 rez. perd.) Edvinas Jezukevičius 7 (6 atk. kam.)

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 14 (10 atk. kam.), Rytis Pipiras 13, Rytis Biliartas 11, Šarūnas Valunta 10 (6 rez. perd.).