Tauragiškiai namuose sutriuškino svečius iš KTU

2019-01-26 18:27
Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Tauragės krepšinio klubas (12-18) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NKL) čempionato susitikime namuose iškovojo dvyliktąją pergalę.

11
22
6
2

Edvardo Žemgulio auklėtiniai šeštadienį rezultatu 95:76 (24:16, 29:18, 25:12, 17:27) sutriuškino Kauno KTU (5-25) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje tauragiškiai iš karto spurtavo 10:2 ir po dešimties žaidimo minučių pirmavo 24:16.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė ir rezultatu 29:18 laimėtas kėlinys padėjo pamatą po pirmosios susitikimo dalies švieslentėje degusiam rezultatui – komandų krepšininkai į ilgąją pertrauką patraukė šeimininkams būnant priekyje 19 taškų pranašumu (53:34).

Trečiajame kėlinyje Tauragės krepšinio klubas ir toliau dominavo, ketvirtį laimėdamas daugiau nei dvigubai – 25:12.

Tiesa, lemiamame ketvirtyje įsižiebė ir KTU ugnelė. Komanda ėmė šeimininkus bombarduoti taikliais dvitaškiais ir tolimais metimais, todėl paskutinįjį kėlinį laimėjo dešimties taškų pranašumu (27:17).

Vis dėlto per pirmuosius tris kėlinius susikrautas pranašumas leido Tauragės klubui švęsti triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Raidas Nacius. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 10 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Karolis Sapiega, pelnęs 12 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 5 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 17, Paulius Morkeliūnas (5 atk. kam.) ir Tadas Sebežiovas po 16, Mindaugas Stašys 14, Aivaras Kvedaravičius 11 (6 rez. perd.), Deividas Keburys 7 (7 atk. kam.), ..., Paulius Parachomikas 2 (6 atk. kam.).

KTU: Karolis Sapiega 12 (5 atk. kam.), Justas Stakėnas, Adomas Sidarevičius ir Matas Ragauskas po 11.