Antrajame kėlinyje dominavę „Telšiai“ įsirašė šeštąją pergalę paeiliui

2019-01-04 19:50
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių seriją pratęsė „Telšiai“ (15-8), kurie savų žiūrovų akivaizdoje 73:56 (17:14, 27:12, 13:19, 16:11) pranoko Kauno KTU (4-19) krepšininkus.

10
20
50%
5/10
2

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje Laurynas Kaveckis pataikė iš toli, Ignas Razutis surinko 4 taškus paeiliui, Vilius Pocius pridėjo metimą iš po krepšio, o „Telšiai“ spurtavo 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 30:17.

Savo sąlygas diktavę telšiškiai kėlinį laimėjo 27:12 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 18 taškų pranašumą (44:26).

Po ilgosios pertraukos KTU parodė atsigavimo ženklus ir savo deficitą buvo iki vienženklio (45:54), tačiau iniciatyvos iš rankų nepaleidę „Telšiai“ išsaugojo susikrautą persvarą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Tomas Rimša, kuris pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/10 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas (5/10 dvit.) ir Laurynas Kaveckis po 12, Juozas Balčiūnas 11 (3/5 dvit.), Tomas Rimša 10.

KTU: Redas Jakubauskas 16 (4/8 dvit.), Gytis Asačiovas 12 (3/6 dvit.), Matas Ragauskas 9.