Fenomenaliai pirmoje mačo dalyje pasirodęs M. Užupis sužaidė karjeros rungtynes

2018-12-08 17:43
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Marijus Užupis sužaidė daugiau nei įspūdingą pirmąją rungtynių dalį, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11-8) namuose 104:84 (24:21, 30:20, 26:23, 24:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (7-12).

31
48
1
100%
9/9

„Vyčio“ puolėjas per pirmuosius du kėlinius buvo pelnęs 26 taškus (7/7 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 40 naudingumo balų.

Iš viso puolėjas per 28 minutes įmetė 31 tašką (9/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/6 baudų metimų), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydą ir mačą baigė su 48 naudingumo balais.

M. Užupis pagerino karjeros rekordą pagal surinktus naudingumo balus, o atkovotų kamuolių ir pataikytų dvitaškių kategorijose juos pakartojo. Iki rezultatyvumo rekordo krepšininkui pritrūko 2 taškų.

Puolėjas su 48 naudingumo balais užfiksavo sezono rekordą. Prieš tai daugiausiai naudingumo balų buvo surinkęs Jalenas Riley (46).

Tuo metu „Vytis“ gerai pradėtą darbą užbaigė po ilgosios pertraukos. Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, Erikas Jakštys pataikė iš toli, Šarūnas Vingelis surinko 5 taškus iš eilės, o spurtą 11:2 vainikavo Aurelijaus Pukelio taškai su varžovo pražanga (80:62).

„Vytis“: Marijus Užupis 31 (9/9 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam., 48 naud. bal.), Šarūnas Vingelis (3/3 trit.) ir Karolis Brusokas (8/10 dvit., 12 atk. kam., 31 naud. bal.) po 16, Erikas Jakštys 13 (3/5 dvit.), Karolis Kokoška 12 (4/7 trit.).

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 20 (4/11 dvit.), Arnas Beručka 17 (7/13 dvit., 8 rez. perd., 4 kld.), Raimondas Ambrulaitis (5/6 dvit.) ir Remigijus Sugintas po 11, Jonas Zakas 10.