„Telšių“ spurtas nepaliko vilčių Jonavos ekipai

2018-12-07 20:24
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Trijų pralaimėjimų seriją NKL pirmenybėse nutraukė galingai spurtavę „Telšiai“ (9-8), kurie namų aikštėje 89:67 (19:16, 32:20, 13:17, 25:14) užtikrintai susitvarkė su Jonavos „Sintek-Jonavos“ (6-11) krepšininkais.

6
20
10
4

Rungtynių pradžioje šeimininkai demonstravo greitesnį krepšinį ir antroje ketvirčio dalyje susikrovė dviženklį pranašumą (17:7). Jonaviečiai rankų nenuleido bei atsakė spurtu 9:0 ir po pirmojo kėlinio atsiliko trimis taškais (16:19).

Antrajame kėlinyje po Augustino Jankaičio metimo svečiai atsiliko tašku (20:21), bet „Telšiai“ surengė puolimo atkarpą 10:0 bei vėl nutolo dvikovoje (31:20). „Sintek-Jonavai“ nepavyko sustabdyti varžovų puolimo, o po dviejų kėlinių ekipas skyrė 15 taškų (36:51).

Jonavos klubas po didžiosios pertraukos pademonstravo puikią gynybą – per 7 pirmąsias trečiojo kėlinio minutes telšiškiai surinko tik 3 taškus, o jonaviečiai priartėjo (48:54). Netrukus skirtumas tarp komandų tapo dar mažesnis (53:57). Tiesa, iki lemiamo kėlinio pradžios šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako (53:64).

Trečiajame ketvirtyje pradėtą spurtą „Telšiai“ pratęsė iki 15:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje (72:53). Nors jonaviečiai bandė priartėti (62:74), šeimininkai iniciatyvos iš savo rankų mače nebepaleido (67:89).

„Telšiai“: Tomas Rimša 19, Deividas Rasys 14, Vilius Pocius ir Mindaugas Norkus po 10.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 18, Martynas Pacevičius 16, Rytis Juknevičius 14, Augustinas Jankaitis 10.