Septyniese rungtyniavę „Sintek-Jonava“ krepšininkai pralaimėjo „Tsmoki-2“

2018-11-23 20:04
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkai pralaimėjo pirmąsias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) tarptautinio turnyro rungtynes. Jonaviečiai namuose 68:79 (17:15, 27:26, 10:17, 14:21) nusileido Minsko „Tsmoki-2“ klubui.

15
29
7
7

Rytoj „Sintek-Jonava“ ekipa su Minsko „Tsmoki-2“ ekipa susitiks dar sykį. Rungtynės Jonavos sporto arenoje prasidės nuo 16 val.

Penktadienio rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 6 taškų skirtumu (17:11). Ketvirčio pabaigoje Baltarusijos klubas prisivijo jonaviečius (17:15). Antrojo kėlinio viduryje „Sintek-Jonava“ spurtavo 6:0 ir kiek nutolo (35:26). Svečiai nenuleido rankų ir po sėkmingos atkarpos puolime beveik prisivijo Murato Didino auklėtinius (39:40). Iki didžiosios pertraukos Jonavos klubas išlaikė nedidelį pranašumą (44:41).

Po Justo Vazalio tritaškio jonaviečiai pirmavo trečiojo kėlinio pradžioje (52:44), tačiau netrukus svečiai surengė spurtą 14:0 ir šovė į priekį (58:52). Panašus rezultatas išsilaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (54:58).

„Sintek-Jonava“ bandė perimti iniciatyvą ketvirtojo ketvirčio pradžioje (61:58), tačiau Minsko žaidėjai atsakė spurtu 12:0 bei išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu (70:61). Per likusią rungtynių atkarpą jonaviečiai varžovų nebeprisivijo ir turėjo pripažinti jų pranašumą (68:79).

„Sintek-Jonava“: Justas Vazalis 18, Rytis Juknevičius 16, Ernestas Serkevičius 11, Augustinas Jankaitis 10.

„Tsmoki-2“: Daniil Barysevich 18, Vladislav Blizniuk 15, Tsimafei Yeusiyevich 12.