Antrajame kėlinyje spurtavę „Telšiai“ atsilaikė prieš „Žalgirio“ dublerius

2018-11-17 17:46
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Povilo Šakinio treniruojami „Telšiai“ (8-5), vedami Mindaugo Motuzo ir Lauryno Kaveckio, Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) susitikime namie 82:73 (19:21, 27:12, 31:23, 15:17) nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ (7-6) ekipą.

19
22
75%
6/8
67%
2/3

Pirmajame kėlinyje atkakliai rungtyniavusios ekipos neleido vienai nuo kitos atitolti ir namuose žaidžiantys „Žalgirio“ dubleriai ketvirtį laimėjo 21:19.

Tiesa, jau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis, mat „Telšiai“ spurtavo 8:0, o į ilgąją pertrauką ekipos išėjo žemaičiams pirmaujant 46:33.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai dar bandė į rungtynes sugrįžti – spurtavo 9:2 ir prie šeimininkų buvo priartėję per 4 taškus, tačiau daugiau patirties sukaupę telšiškiai rungtynių pabaigoje susitvarkė ir šventė pergalę 82:73.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė M. Motuzas. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 16 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Rokas Jokubaitis, pelnęs 15 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud. met.), atkovojęs 6 ir perėmęs 1 kamuolį ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 15 (6 rez. perd., 6 atk. kam.), Erikas Venskus 13, Lukas Uleckas 10, Vitalijus Kozys 5 (12 atk. kam.).

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 20, Laurynas Kaveckis 19, Ignas Razutis 13 (5 rez. perd.), Tomas Rimša 12.