V. Šarakausko vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ nutraukė „Telšių“ pergalių seriją

2018-11-16 20:04
Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-4) iškovojo antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 81:74 (22:26, 18:15, 22:19, 19:14) palaužė „Telšių“ (7-5) krepšininkus bei nutraukė pastarųjų trijų laimėtų dvikovų seriją.

21
31
9
89%
8/9

Uostamiesčio ekipą į pergalę vėl traukė veteranas Vytautas Šarakauskas. Dešimtas naudingiausias lygos krepšininkas šį kartą per 25 minutes pelnė 21 tašką (8/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, surinko 31 naudingumo balą.

Šiame pergalingame mače klaipėdiečiai net 48 taškus surinko iš baudos aikštelės ribų, tuo metu varžovai – 26.

„Telšių“ situaciją apsunkino ir krepšininkų traumos – nerungtyniavo kapitonas Ovidijus Kaminskis, o mačo pradžioje susižeidė ir iš rikiuotės iškrito Deividas Rasys.

Didžiąją pirmoje mačo dalį pirmavo svečiai iš Telšių, tačiau didžiausias jų pranašumas siekė vos 6 taškus, o į ilgąją pertrauką „Neptūnas-Akvaservis“ nusinešė minimalų deficitą – 40:41.

Klaipėdos ekipą per pirmuosius du kėlinius labiausiai skandino varžovų tolimi metimai – Telšių krepšininkai pataikė 6 tritaškius iš 14 (42 proc.), tuo metu patys klaipėdiečiai realizavo 3 tolimus metimus iš 11 (27 proc.).

Trečiojo kėlinio viduryje po „Telšių“ vidurio puolėjo Tomo Rimšos tritaškio metimo svečiai įgijo 5 taškų persvarą (48:53), tačiau tuomet Tomo Gaidamavičiaus kariauna spurtavo 8:0 bei išsiveržė į priekį 56:53.

„Neptūnas-Akvaservis“ varžovus palaužė lemiamame ketvirtyje – jį pradėjo spurtu 9:0, kurį paženklino Vytauto Šarakausko tolimas metimas bei pirmą kartą įgyta dviženklė persvara – 71:60.

Nors Povilo Šakinio auklėtiniai atsakė sėkminga atkarpa 6:0 bei ištirpdė deficitą iki 4 taškų (71:67), tačiau tuomet „Neptūnas-Akvaservis“ vėl smogė spurtu 7:0 bei iškovojo 8-ąją pergalę šiame sezone.

Rytoj Klaipėdos ekipa vyks į Palangą, kur 16 val. susitiks su „Kuršių“ krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 21 (9 atk. kam.), Tadas Pažėra 13, Erikas Kubilius 12, Jonas Dumašius, Klaidas Metrikis ir Ignas Ramašauskas – po 8.

„Telšiai“: Tomas Rimša 16 (3/6 trit.), Vilius Pocius (8 atk. kam.) ir Juozas Balčiūnas (6 rez. perd.) – po 13.