Įspūdingai žaidusio V. Pečiuko vedamas Gargždų SC nugalėjo „Tauragę“

2018-10-19 19:52
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Vaidoto Pečiuko vedamas Gargždų SC (3-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo užtikrintą pergalę namuose, kur namuose 88:79 (23:12, 24:20, 22:20, 19:27) pranoko Tauragės krepšinio klubą (1-4).

27
35
5
80%
4/5

Nugalėtojams Vaidotas Pečiukas per 31 minutę pelnė 27 taškus (5/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/9 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 35 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo iniciatyvą perėmė pačioje rungtynių pradžioje. Ernestas Jonkus, Vaidotas Pečiukas ir Rokas Šimkevičius pelnė po 2 taškus, o po Arvydo Eitutavičiaus tritaškio pirmojo kėlinio viduryje gargždiškiai pirmavo 13:6.

Žaidžiančiojo trenerio Simono Serapino vadovaujami šeimininkai pirmąjį ketvirtį baigė laimėdami atkarpą 10:6 ir įgijo dviženklų pranašumą – 23:12.

Galutinį tašką rungtynėse Gargždų SC padėjo po ilgosios pertraukos. S. Serapinas pataikė iš toli, A. Kačinas pelnė taškus su pražanga, o V. Pečiukas atseikėjo dar tritaškį ir šeimininkų persvara perkopė 20 taškų ribą (56:35).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir leido persvarai ištirpti iki vienženklės, tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo.

Šeimininkai šiame susitikime taip pat kur kas sėkmingiau atakavo iš tolį. Gargždiškiai pataikė 13 tritaškių iš 27 (48 proc.), kuomet „Tauragė“ atakavo 26 proc. tikslumu (4/15).

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 27 (5/5 dvit., 4/5 trit., 35 naud. bal.), Arvydas Kačinas 12 (2/6 dvit., 7 atk. kam.), Simonas Serapinas (3/3 trit.) ir Arvydas Eitutavičius (2/6 trit.) po 11.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 21 (8/11 dvit.), Paulius Morkeliūnas 15 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13 (3/7 dvit.).