„Vyčio“ tritaškių serija nepaliko vilčių „Žalgirio“ dubleriams

2018-10-19 18:40

Po ilgosios pertraukos tritaškiais prapliupę Šakių „Vyčio“ (4-1) krepšininkai įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės NKL pirmenybėse. Eriko Kučiausko auklėtiniai penktadienį išvykos mače 100:79 (22:24, 27:18, 28:16, 23:21) sutriuškino Kauno „Žalgirio-2“ (3-2) komandą, kuri pralaimėjo po trijų laimėjimų paeiliui.

17
27
5
100%
4/4

Prasidėjus trečiajam kėliniui, komandas teskyrė 7 taškai – 42:49, tačiau Aurelijus Pukelis pirmos atakos metu pelnė du taškus ir inicijavo nedidelę laimėtą svečių atkarpą 6:2, leidusią įgyti dviženklę persvarą – 55:44.

„Vyčio“ krepšininkai žalgiriečių teritorijoje įsisiautėjo ketvirčio viduryje, kada tritaškį pataikė Justas Sakalauskas. Iš karto po to Paulius Beliavičius, Erikas Jakštys ir Marijus Užupis kitas tris Šakių komandos atakas užbaigė tolimais metimais ir E. Kučiausko kariauna pradėjo dominuoti – 74:53.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, E. Jakštys pridėjo dar vieną tritaškį – 77:56. Trečiajame kėlinyje „Vytis“ pataikė 5 tritaškius, o iš viso per rungtynes realizavo 8 iš 19 bandymų (42 proc. taiklumas).

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 15, Erikas Venskus 13, Rokas Jokubaitis 11.

„Vytis“: Erikas Jakštys 19 (3/3 trit.), Marijus Užupis ir Justas Sakalauskas – po 17, Aurelijus Pukelis 13, Šarūnas Vingelis 17.