Antroje mačo pusėje atsitiesusi „Šilutė“ įveikė Gargždų SC

2018-10-13 18:27

Šilutės „Šilutės“ (2-2) krepšininkai šį savaitgalį iškovojo abi pergales. Laimono Eglinsko auklėtiniai po puikaus ketvirtojo kėlinio svečiuose 82:73 (23:16, 13:31, 20:14, 26:12) patiesė Gargždų SC (2-2), kuri šią savaitę liko be laimėjimų.

Foto galerija

Vakar šilutiškiai namie susitvarkė su Kauno KTU, o gargždiškiai svečiuose pripažino Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą.

Rungtynės buvo itin banguotos. Šilutiškiai pirmąjį kėlinį laimėjo 7 taškais, tačiau šeimininkai antrajame ketvirtyje buvo geresni 31:13 ir prasidėjus ilgajai pertraukai buvo priekyje 47:36.

Per trečiąjį kėlinį „Šilutė“ savo atsilikimą nuo 11 taškų sumažino iki 5 taškų, o lemiamas 10 minučių laimėjo 26:12 ir triumfavo susitikime.

Gargždų SC: Arvydas Eitutavičius 18 (5/9 trit.), Simonas Serapinas 14 (3/9 trit.), Rokas Šimkevičius 11(7 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 10 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Trevoras Hillas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Džiaugys 15, Mantas Šerkšnas 13, Paulius Gvaizdaitis 11 (6 atk. kam., 2 bl.), Andrius Gaidys (7 atk. kam.) ir Andrius Globys (8 atk. kam.) po 8.