Įspūdingai žaidęs E. Kubilius „Neptūną-Akvaservis” šalia „Juventus“ laikė pustrečio kėlinio

2018-10-09 20:55
Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis” ekipa Karaliaus Mindaugo taurės pirmose rungtynėse pustrečio kėlinio kaip lygus su lygiu kovojo prieš Utenos „Juventus“, tačiau galiausiai pralaimėjo 64:81 (11:22, 16:11, 23:26, 14:22).

Daugiausia pataiko: Erikas Kubilius

Namuose žaidusiems „Neptūno-Akvaservis” krepšininkams susitikimo pradžia buvo itin sudėtinga. Svečiai iš Utenos rungtynes pradėjo galingu spurtu 14:0, o po pirmojo kėlinio atstumas tarp ekipų buvo dvigubas – 22:11.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai atsitiesė ir ketvirtį laimėjo 5 taškų persvara (16:11). Trečiojo ketvirčio pradžioje rezultatas buvo lygus 35:35, o įpusėjus kėliniui „Juventus“ turėjo 4 taškų pranašumą. Visgi netrukus uteniškiai šoktelėjo į priekį ir pabėgo 9 taškais.

Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis” nebepasivijo, o Utenos krepšininkai iškovojo pergalę 17 taškų pranašumu.

Rezultatyviausias „Juventus” komandoje buvo Martinas Gebenas, pelnęs 19 taškų (7/11 dvit., 5/5 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynėse šį vakarą galingą pasirodymą surengė „Neptūno-Akvaservis” ekipos puolėjas Erikas Kubilius. Krepšininkas per 32 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvit., 0/3 trit., 11/17 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Atsakomasis mūšis lygiai po savaitės įvyks Utenoje. Į kitą KMT etapą pateks ta komanda, kuri turės geresnį dvejų rungtynių įmestų ir pramestų taškų santykį.

„Neptūnas-Akvaservis”: Erikas Kubilius 27 (8/12 dvit., 11/17 baud. met., 6 atk. kam., 2 rez. perd.), Nojus Mineikis 9 (6 atk. kam.), Tadas Pažėra 7 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas (11 atk. kam.), Lukas Kreišmontas ir Klaidas Metrikis po 5.

„Juventus”: Martinas Gebenas 19 (7/11 dvit., 5/5 baud. met., 6 atk. kam.), Marius Runkauskas 13 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Alexas Hamiltonas (3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Tomas Dimša po 10, Aleksandras Zacharovas 8 (4 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 6.