Permainingose rungtynėse Telšiuose „Vyčio“ pergalę įtvirtino E. Jakščio tritaškis su pražanga

2018-10-06 17:56

Pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė Šakių „Vyčio“ (1-1) klubas, kuris išvykoje 79:76 (18:24, 18:15, 13:11, 30:26) pranoko „Telšių“ (1-1) krepšininkus.

16
22
88%
7/8
3

Eriko Kučiausko auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo 52:55, tačiau tuomet Erikas Jakštys pelnė taškus su pražanga, Marijus Užupis pataikė iš toli, o „Vytis“ spurtavo 12:0 ir įgijo 9 taškų persvarą (64:55).

Vis tik šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir vedami Mindaugo Norkaus bei Igno Razučio atsakė savo sėkminga atkarpa ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, rezultatas tapo lygus – 69:69.

Prasidėjus paskutinei minutei, Ovidijus Kaminskis realizavo baudų metimus ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (71:70), tačiau tuomet Erikas Jakštys smeigė tritaškį su varžovo pražanga ir svečiai vėl atsidūrė priekyje – 74:71.

Susitikimo vinimi tapo Mindaugo Norkaus techninė pražanga, iki rungtynių pabaigos likus 14,8 sekundės. E. Jakštys pataikė baudos metimą už techninę pražangą, o Paulius Beliavičius realizavo dar du ir mačo baigtis tapo aiški (77:73).

E. Jakščio 16 taškų ketvirtajame kėlinyje:

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 15 (5/7 dvit., 6 kld.), Ignas Razutis 14 (3/5 dvit., 11 atk. kam., 27 naud. bal.), Tomas Rimša (4/9 dvit.), Mindaugas Norkus (4/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Ernestas Bružas (2/8 trit.) po 10.

„Vytis“: Paulius Beliavičius (3/10 trit., 7 atk. kam.), Erikas Jakštys (3/5 trit.) ir Marijus Užupis (4/4 dvit., 2/6 trit.) po 16, Šarūnas Vingelis 10 (1/4 dvit., 2/5 trit.).