Dramatiškose rungtynėse Šilutėje – „Sintek-Jonavos“ triumfas

2018-10-05 20:27
Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Pergalę pirmose 2018-2019 m. sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-0) klubas Šilutėje 87:84 (26:24, 22:19, 18:21, 21:20) įveikęs vietos „Šilutės“ (0-1) ekipą.

21
27
78%
7/9
8

Permainingai susiklosčiusių rungtynių Šilutėje pirmoje dalyje geriau pasirodė Jonavos krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (48:43).

Po didžiosios pertraukos kova tęsėsi taškas į tašką, o po geresnės „Šilutės“ atkarpos puolime svečiai turėjo vytis šeimininkus (60:61). Justo Vazalio bei R. Juknevičiaus taškai vėl leido perimti iniciatyvą Jonavos ekipai (66:61), kuri prieš lemiamą kėlinį pirmavo 2 taškais (66:64).

Andriaus Globio bei Manto Šerkšno vedama „Šilutė“ išsiveržė į priekį ketvirtajame kėlinyje (72:70). „Sintek-Jonavai“ pavyko susigrąžinti persvarą, o po R. Juknevičiaus ir Augustino Jankaičio taškų svečiai pirmavo 84:81. Netrukus komandos pražangomis stabdė vieną kitą, o jonaviečiai turėjo 2 taškų pranašumą (86:84).

Likus žaisti 14 sekundžių prie baudų metimo linijos stojęs Ernestas Serkevičius prametė abu metimus, bet aštrus Andriaus Gaidžio reidas per visą aikštelę buvo nesėkmingas. Pergalę „Sintek-Jonavai“ įtvirtino Tado Sebežiovo baudų metimas (87:84).

Kitas rungtynes NKL čempionate Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipa žais rytoj, šeštadienį, nuo 16 valandos Jonavos arenoje su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubu. Tokiu pačiu laiku rungtyniaus ir „Šilutė“, kuri išvykoje susitiks su Tauragės krepšinio klubu.

„Šilutė“: Andrius Globys 19 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 26 naud. bal.), Mantas Šerkšnas 18 (1/5 dvit., 2/9 trit., 10/11 baud. met.), Evaldas Džiaugys 17 (6/10 dvit., 13 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Sintek-Jonava“: Troy Franklinas 23 (4/6 dvit., 4/11 trit.), Rytis Juknevičius 21 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Rimantas Daunys 14 (4/8 trit.), Augustinas Jankaitis 11 (5/8 dvit., 5 atk. kam.).