„Neptūnas-Akvaservis“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale prieš KTU

2018-10-05 19:46

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-0) sezoną pradėjo užtikrinta pergale. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 87:61 (21:18, 19:12, 21:20, 26:20) susitvarkė su Kauno KTU (0-1) krepšininkais.

10
20
100%
3/3
4

Uostamiesčio ekipa apčiuopiamą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje. Nojus Mineikis ir Lukas Kreišmontas pelnė po 2 taškus, o kiek vėliau Herkus Kumpys atseikėjo tritaškį ir klaipėdiečiai įgijo dviženklį pranašumą (33:21).

Lemiamą smūgį „Neptūnas-Akvaservis“ sudavė trečiojo kėlinio pabaigoje. Klaipėdiečiai per paskutines dvi minutes į savo krepšį nepraleido nė taško, o atakas sėkmingai užbaiginėję Vytautas Šarakauskas ir Tadas Pažėra inicijavo spurtą 10:0 bei prieš prasidedant paskutiniam kėliniui šeimininkai pirmavo 61:41.

KTU šiame susitikime buvo turėjo verstis be savo pagrindinio įžaidėjo Mato Sapiegos, o koją kauniečiams kišo ir prastas tritaškių pataikymas (18 proc.).

NKL čempionai atkovojo daugiau kamuolių (33-27), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (19-14) bei šiek tiek mažiau klydo (22-24).

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 15 (3/5 dvit.), Klaidas Metrikis 12, Erikas Kubilius 10, Herkus Kumpys ir Vytautas Šarakauskas po 9.

KTU: Adomas Sidarevičius 11, Karolis Sapiega 9, Matas Ragauskas, Julius Kigas ir Motiejus Syminas po 7.